Premiery
       


Tutaj będę zamieszczać premiery książek, na które czekam! Jeśli chcesz, żeby pojawiła się jakaś twoja-napisz w komentarzu! Zrobię wtedy osobną zakładkę dla czytelników :)
Strona będzie aktualizowana wraz z pojawieniem się nowych premier.


Zbuntowani - Daugherty C.J.
  Wybrani tom 4, Zbuntowani 22 września już w empiku!
Wszystkie poprzednie części bardzo mi się podobały. Seria "Nocna Szkoła"
 (wolę używać tej nazwy, niż Wybrani) zawiera wszystko to, co lubię. Tajemnica, humor, trójkąt miłosny i trudne wybory. Być może, w oczekiwaniu na 4 tom zrobię recenzję poprzednich części.

 P.S

To jedna z niewielu książek, których polskie wydanie podoba mi się bardziej niż  oryginalne! Angielska okładka nie oddaje charakteru książki, po za tym...no hej!Allie nie ma już czerwonych włosów!
Polska okładka Krwi Olimpu.jpg

   Olimpijscy Herosi tom 5, Krew Olimpu  W USA premiera będzie miała miejsce 7 października 2014, my będziemy musieli poczekać do 26 października.
Nie mogę się doczekać, kiedy dostanę ją w swoje ręce, ale też bardzo się boję tego momentu.  Krew Olimpu jest już ostatnią książką serii Olimpijscy Herosi. Odkąd skończyłam 11 lat czytam Percy'ego Jacksona i nie wyobrażam sobie, by móc z tym skończyć. Książki Riordana dużo mnie nauczyły, rozbawiły do łez i wzruszyły. 
Jednym z najbardziej oczekiwanych wątków jest... związek Leo i Kalipso. Leo 
( po za Percym)
jest moim ulubionym bohaterem i zawsze było mi żal jego samotności.
Co do okładki, wydaje mi się że znajduje się na niej Percy (
w środku) po prawej Jason na Gromie i Frank z łukiem po lewej. Istoty na dole okładki to chyba  tytani(?) Jak macie inne sugestie, chętnie poczytam je w komentarzach :)  W śnieżną noc ( Let it snow ) Wydawnictwo Bukowy Las po raz kolejny wyda książkę autorstwa Johna Greena, w polskich księgarniach będzie dostępna już 19 listopada 2014. Książka ta różni się od pozostałych z tej serii tym, że zawarte są w niej opowiadania 3 różnych autorów. Opowiadania mają wspólną fabułę, akcja dzieje się w małym miasteczku Gracetown, w święta. Nie przepadam za okładkami książek Greena z Bukowego Lasu, znacznie wole amerykańskie oryginały, ale muszę przyznać że ta bardzo mi się podoba. Oddaje klimat, świąteczny nastrój.
Nie pozostało mi nic więcej, jak czekać na premierę. Nie mogę się doczekać chwili, gdy w zimowy wieczór siądę z ciepłym kakao i przeczytam to ( znając Greena) cudo.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Masz pytanie, lub uwagi? Komentarz właśnie do tego służy!